История

!Книголюбчики!

Легенда

В кожному з нас живе бажання вірити в дива.

Я вірю в книголюбчиків.

ТУТ

 

Книголюбчики – це створіння (але нікому не кажіть, що їх так назвали), які живуть в книгах.

Так-так, це правда і у Ваших книгах вони теж є. Головне, аби Ви їх читали, та вони у Вас з’являлися знову.

Нові історії, численні подорожі у інші світи.

Інакше, коли Ваша книжкова поличка припинить оновлюватися, книголюбчик, що оселився поруч з Вами, - затухає. І з часом, попросту зникає. Немає енергії, якою він живиться.

Книголюбчики люблять мандрувати разом з Вами із книги в книгу. Самотужки вони не в силах це здійснити.

З часом, книго любчик змінюється. В залежності від Ваших смаків та книжкових вподобань.

Ваш власний книголюбчик може бути різним.

Сподіваємось, що з одним з них, у Вас все-таки вдасться зустрітися.

Будьте уважні.

ТУТ

 

Відомі книголюбчики

 1. Ім’я: Слеш.

Категорія: Комікси.

Цитата: «Привіт. Я – Гаррі Аллен і я найшвидший книголюбчик серед усіх».

Опис: Страшенно любить переслідувати злодіїв та приймати участь в порятунку світу. Потребує уваги та завжди готовий до несподіванок та нових звершень. Частенько забуває про те, що він книголюбчик і ототожнює себе зі своїм кумиром. Не важко здогадатись з яким.

 1. Ім’я: Безім (без імені).

Категорія: Дитина і ви.

Цитата: «У-а-а, бу-га-га».

Опис: Цей книголюбчик щойно народився. Він лише почав відкривати для себе оточуючий світ і потребує досить багато уваги і турботи.

 1. Ім’я: Сью і Семмі.

Категорія: Генії з пелюшок.

Цитата: «Ей, ти!».

Опис: Близнятка, які почали чубатися раніше, аніж з’явилися на світ. Являють собою повні протилежності один одного. При цьому Сью – енергійне, дещо вередливе дівчисько, а Сем – готовий годинами розмірковувати над вмістом власного памперсу.

 1. Ім’я: Дарчі.

Категорія: У вирі пригод.

Цитата: «Зі-бУ-ба-бе»

Опис: Непосидячий книголюбчик. Йому постійно потрібно дізнаватися щось нове та мандрувати. Чи це савана, чи пустеля з піску або ж снігу, чи то навіть задній двір приміського будинку. Дарчі хоче дізнатися, а що ж там, за прочиненими дверима.

 1. Ім’я: Гектор.

Категорія: Розбишацькі історії.

Цитата: «Ой, блін».

Опис: Хуліган і шибайголова. Постійно ладен втрапити у якусь халепу, захищаючи палаци та мимохідь розбурхуючи нажаханих птахів. Гектор часто опиняється у ролі єгипетської мумії. З ніг до голови, обвішаний бинтами і пластирами.

 1. Ім’я: Джей.

Категорія: Майже дорослі.

Цитата: «Все ОК?»

Опис: Соцмережі і рух – це його всьо. Його мало хто розуміє і йому часто доводиться проводити час із самим собою. У нього є вірний приятель, що являє собою дошку на чотирьох коліщатках. І разом з ним він доводить собі і оточуючим, що світ не має меж і страхів, з якими не варто боротися. Часом любить знімати вайни та пранки і публікувати на власних сторінках у соцмережах.

 1. Ім’я: Зі.

Категорія: Майже дорослі.

Цитата: «Хто я?».

Опис: Вона ніколи не називає своє ім’я. Як і нікому достеменно невідомо через що Зі пройшла. Любить прогулянки, старі речі і музику, від якої стає дивно і млосно водночас.

 1. Ім’я: Едмунд-Луїджі-Дантес.

Категорія: Навчальна.

Цитата: «Від конгеніальності не помреш!».

Опис: Повністю занурений у світ науки та знань. Лише зрідка відволікається на сон. У нього завжди готова відповідь на будь-яке запитання, через що інші його й недолюблюють.

 1. Ім’я: Кречкок.

Категорія: Хобі.

Цитата: «Можливо… (а далі йде перелік того, чим би він хотів зараз зайнятися).

Опис: Книголюбчик з безліччю захоплень. В’язання, настільні ігри, мисливство, риболовля, розведення бджіл, пазли та колекціонування усіх можливих і неможливих речей. Кренчкок намагається завжди бути напоготові і носить усе при собі, - не знаючи, що саме йому знадобиться наступної хвилини. Через що, пересування кудись завдає чимало клопоту не лише йому, а й оточуючим.

 1. Ім’я: ЕзК.

Категорія: Настільні ігри.

Цитата: «Що таке ЕзК?».

Опис: Це закритий елітарний клуб, куди допускають лише обраних. Лише декільком книго любчикам вдалося до нього потрапити і дізнатися усі таємниці Всесвіту.

 1. Ім’я: Леонардо.

Категорія: Творчість.

Цитата: «Я так бачу!».

Опис: Книголюбчик, який бачить світ не таким, яким бачать його інші. Здатен зробити з нічого щось і з чогось ніщо. Завжди являє собою відображення того, чим він зараз займається. В будь-якому сенсі.

 1. Ім’я: По.

Категорія: Поезія.

Цитата:

Опис: Книголюбчик, що не здатен розмовляти інакше як використовуючи один з віршових розмірів. П’ятистопний ямб чи верлібр. Глибину його думок не так вже й легко пізнати.

 1. Ім’я: Тарас.

Категорія: Українська література.

Цитата: «Я тебе написав, я тебе й…»

Опис: Підтримує традиції минулого і не дає прийдешнім поколінням забути власне коріння. Цей книголюбчик інколи змінюється і стає відображенням тієї чи іншої культури, але завжди з часом повертає свою самобутність.

(варіації: чопорний англієць, романтичний француз, гондольєр-венеціанець, китаєць-монах, борець сумо, японський самурай, іспанець-тореадор, індієць, індіанець, ковбой, африканець відсталого племені і тому подібне).

 1. Ім’я: Сигізмунд.

Категорія: Перевірено часом.

Цитата: «А ось раніше…».

Опис: Книголюбчик, що прожив не одне століття і готовий ділитися з усіма своєю мудрістю. Полюбляє крісло-гойдалку та комфорт. А ще не бачить свого життя без теплого пледика, - навіть у спекотну пору року, - і гарячий напій. Разом з ними він знову поринає у власні спогади та вже колись пережиті історії.

 1. Ім’я: Арчі Неш (він же, Неш Арчі).

Категорія: Детективи.

Цитата: «Він серед нас!».

Опис: Ніхто не знає на чиєму він боці сьогодні і що вас очікує у наступній грі-загадці.

 1. Ім’я: Арчибальд ХІІ.

Категорія: Інші Світи. Підкатегорія: Фентезі.

Цитата: «Без коня? Ну ми так не домовлялись!».

Опис: Як і Арчибальд V і VІІІ до безтями закоханий у принцесу-красуню, що надихає його на подвиги. Але на відміну від усіх інших Арчибальдів, перший, який змінив коня на дракона і подорожує тепер не лише в просторі, а ще й в часі.

 1. Ім’я: Ніл.

Категорія: Інші Світи. Підкатегорія: Фантастика.

Цитати: «Вперед! Чи вгору?».

Опис: Відважний підкорювач нових земель (а також супутників, сузірь, галактик та інших незвіданих ділянок Всесвіту). Подорожує у компанії таких ж як він мандрівників, безкрайніми просторами космосу. Готовий до будь-яких несподіванок.

 1. Ім’я: Его.

Категорія: Еволюція себе. Підкатегорія: Бізнес.

Цитата: «Тільки не кажи, що це не про тебе».

Опис: Впевнений у собі книголюбчик, котрий завжди знає «де», «коли» і головне «чого» хоче. Готовий поділитися з усіма набутими навичками та допомогти як слід трухнути суспільством і підкорити світ. З його на те згоди.

 1. Ім’я: Альтер.

Категорія: Еволюція себе. Підкатегорія: Психологія.

Цитата: «Ви впевнені, що бодай у чомусь впевнені?».

Опис: Повна протилежність Его. Звик розмірковувати над тим, як і коли щось робити. Готовий витрачати години, дні і тижні, аби повністю бути певний, що чинить вірно.

 1. Ім’я: Крістін.

Категорія: Душевні історії.

Цитата: «Знову?!».

Опис: Крістін любить потрапляти у всілякі історії і халепи. Хоча «любить» - це не зовсім правильне слово. Їй скоріше «доводиться» в них потрапляти і потім доводиться якось з усього цього випорпуватись. Крістін рідко коли надовго здатна зберігати один і той самий настрій. Сльози і сміх у ній змінюються з такою блискавичністю, що нікому достеменно невідомо, яка ж вона насправді.

 1. Ім’я: Великий Ді.

Категорія: Подарункова.

Цитата: «Усім вистачить».

Опис: Цей книголюбчик просто не бачить свого життя без створення гарного настрою та готування гарних подарунків та сувенірчиків. Великий Ді прагне втілити в життя кожного щось особливе. Тому з великою шаною і фантазією підходить до кожного заданого прохання. Навіть коли його ніхто і ніколи не промовить вголос.

 1. Ліззі.

Категорія: 18+.

Цитата: «…».

Опис: Мало що відомо про цю втаємничену частину життя книголюбчиків.

 

Щойно Ви мали змогу познайомитись із вже відомими книго любчиками, які готові Вам в усьому допомогти. Яким буде Ваш книголюбчик, - залежить від Вас самих.

Але, знайте, поки Ви читаєте, його дух вже десь поруч.

Можливо, навіть ближче, аніж здається.

 

Щиро Ваш, ТУТ

Каталог