Новинки від Сашка Дерманського, які варто прочитати
27.10.2018

 

   Нова книжка провідного українського дитячого письменника Сашка Дерманського не залишить байдужим нікого: ні дітей, ні батьків)


   Сім’ю Ковальчуків важко назвати якоюсь особливою. Мама, тато, двоє діток. Щоправда, старший син, Андрійко, й досі не розмовляє. Принаймні, у цьому впевнені всі, хто його знає. А меншій, Марійці, бракує друзів і батьківської уваги. В татка на роботі все летить шкереберть, а мама просто хоче, щоб усе було добре. Звичайна сім’я, звичайне життя... І ось одного дня довкола починають коїтися дуже дивні речі. І що далі, то дивніші й небезпечніші. Може б, усе якось владналося, якби, наче сніг на голову, на них не звалилася бігова лошиця Мері, а за нею криничник Мефодій і підступний пан Вихиляс...

    «Маляка і Велика Маня» – це четверта книга в серії про Маляку, але за всі попередні історії у головної героїні ще не було таких карколомних пригод. Виявляється, один з найнебезпечніших драконів – Луціус – на свободі. Він взяв у заручники Малячиних батьків та змусив Велику Маню прийняти його сторону. Драконії тепер загрожує страшна небезпека. Читачам доведеться відчути прикрощі і сум, але надія на щасливу розв’язку буде підтримувати до останньої сторінки. 

 

Шукайте книги С.Дерманського на полицях Книгарні "ТУТ" та приходьте на автограф-сесію у ТРЦ "Поділля Сіті" 6 листопада на 18:30. Лише 15 хвилин.

Будемо раді бачити вас!)

 

 

Читайте також:

 

10 несподіваних фактів про "Щоденник Лоли" та серіал "Школа" 

 

Приєднуйтесь :)

Інстаграм Фейсбук  / Телеграм  Твіттер 

YouTube

 


Каталог