YouTube готується до запуску серіалу про Гетсбі
26.11.2018

     Відомий відеохостинг почав підготовку до зйомок свого нового серіалу. Він буде називатися «Гетс» (Gatz) і розповість про події, що передували дії роману «Великий Гетсбі» Френсіса Скотта Фіцджеральда.

     В якості виконавчих продюсерів проекту виступають Грег Сильверман і Пол Шапіро, про сценариста і акторський склад даних поки немає. Зате відомо, що на цей раз герой буде чоловіком змішаної раси, а події розгортатимуться в період розквіту афроамериканської культури 1920-1930 років.

     «Великий Ґетсбі» — роман американського письменника Френсіса Скотта Фіцджеральда, опублікований 1925 року. Дія роману відбувається у вигаданому містечку Вест-Егг на Лонг-Айленді влітку 1922 року і обертається навколо таємничого молодого мільйонера Джея Ґетсбі та його дон-кіхотського кохання до вродливої Дейзі Б'юкенен. Роман вважається магнум опусом Фіцджеральда. Він відтворює картину епохи джазу в США з характерними для того часу декадансом, потягом до надміру й соціальних змін. Його характеризують як застереження щодо американської мрії.

      Фіцджеральд почав планувати написання роману 1923 року під впливом вечірок у північній частині Лонг-Айленду, які він тоді відвідував. За його словами він бажав створити щось нове, щось надзвичайне й красиве, водночас просте й вишукано оздоблене. Робота просувалася повільно, й Фіцджеральд завершив перший варіант після переїзду на Французьку Рив'єру 1924 року. Видавець, Максвелл Перкінс, відчував, що книга надто туманна й умовив автора переглянути текст узимку. Фіцджеральд довго не міг визначитися з назвою, й схилявся до варіанту «Трімалкіон у Вест-Еггу».

 

Читайте нас на FacebookInstagramTwitterTelegram

Дивіться на YouTube.


Каталог