Режисер драми «Вершник» екранізує комікс «Вічні»
24.09.2018

      Хлоя Чжао, постановниця незалежної драми «Вершник», займе режисерське крісло фантастичної картини «Вічні» (Eternals), заснованої на однойменних коміксах Marvel. Меттью і Райан Фірпо напишуть сценарій адаптації.

      Вічні - раса суперлюдей, придумана Джеком Кірбі, дебютувала на сторінках коміксів Marvel в 1976 році. Відгалуження звичного еволюційного процесу, вони з'явилися на світ 5 мільйонів років тому в результаті генетичних експериментів могутніх целестіалів і розділилися на два види - благородних Вічних і монструозних девиантів.

      Поступово Вічні і девианти відійшли на задній план, ставши чимось на зразок богів для звичайних людей, що заполонили планету. Протягом тисячоліть вони впливали на розвиток людської цивілізації. Вічні наділені неймовірними можливостями. Практично безсмертні, багато представників раси наділені величезною силою і витривалістю, здатні літати, читати думки, створювати силові поля і багато іншого.

      Кірбі створив «Вічних» після повернення в Marvel з DC Comics. Багато в чому він надихався грецькою міфологією (від чого багато Вічних носять імена персонажів грецького пантеону) і книгою Еріха фон Деникена «Колісниця богів: Нерозгадані таємниці минулого».

      У 2006 році Ніл Гейман разом з художником Джоном Ромітою оновив роль Вічних у міфології всесвіту Marvel.

      Для Чжао «Вічні» - перший великий студійний проект. Після «Вершника», який отримав хорошу критику на кінофестивалях, постановниця планувала зайнятися вестерном про Басса Рівза, першого темношкірого маршала США. Картина студії Marvel, судячи з усього, стане для Чжао пріоритетною.

 

Читайте нас на FacebookInstagramTwitter та у Telegram

Дивіться на YouTube.


Каталог