УЖЕ 28.09! ЗУСТРІЧ З АВТОРКОЮ "СІЛЬ ДЛЯ МОРЯ АБО БІЛИЙ КИТ" АНАСТАСІЄЮ НІКУЛІНОЮ
25.09.2017

Якщо Вам цікаві теми такого звичного непорозуміння і незвичайного підліткового кохання, то пошвидше розгортайте книгу "Сіль для моря або Білий Кит" і дізнавайтеся навіщо сіль морю та що ховається за декораціями буденних нашарувань.

 

Чотирнадцятирічна Ліза не знаходить спільної мови ані з батьками, ані з однокласниками. Здається, єдині, хто її розуміють, — це море і хлопець під загадковим ніком Білий Кит. А ще дивна Анна, яка вчить: «Головне не те, що зовні, і не ті, хто навколо. Головне, що в тебе всередині». Чи випадкова їхня зустріч? Чи зустрінуться Ліза і Білий Кит? І хто кого порятує, коли настане час відплати?

 

Ця історія про довіру, зневіру і про любов. Вона про нас із вами — дорослих і юних, розумних і наївних, романтиків і прагматиків. Зрештою, ця книжка про те, що сенс життя не в тому, що є смерть.

 

 

  • Анастасія Нікуліна народилась та мешкає у Львові. За фахом — економіст-міжнародник, за покликанням — письменниця. 2013 року посіла перше місце у конкурсі «Майстерня чудес» під псевдонімом Іва Шон. 2016 року здобула перемогу на «Коронації слова» у номінації «П’єси для дітей» з твором «Завірюха».

 


Каталог