Netflix екранізує «Колгосп тварин» Джорджа Оруелла
10.08.2018

 

      Стрімінговий сервіс Netflix купив права на екранізацію повісті «Колгосп тварин» Джорджа Оруелла. В якості режисера виступить Енді Серкіс, відомий за роллю Голлума в трилогії «Володар кілець». Серкісу, відомому своїми роботами в технології motion-capture, вдалося домовитися про спільну роботу над екранізацією культової книги Animal Farm.

 

      Нагадаємо, що ця сатирична повість-притча 1945 року розповідає про тварин, що виганяють злого господаря з тваринної ферми в надії на справедливе і безбідне існування. Однак безмежна свобода поступово еволюціонує в диктатуру з боку своїх же побратимів, при якій тваринам живеться ще гірше, ніж при людях. Таким чином Джордж Оруелл вирішив зобразити події, які сталися під час і після революції 1917 року в СРСР, за що відразу ж був затаврований як «антирадянський». До речі, ще більш відомий роман-антиутопія автора «1984» є своєрідним продовженням повісті, що розвиває її ідеї нерівності і тоталітаризму.

 

      «All animals are equal, but some animals are more equal than others»

      «Всі тварини рівні, але деякі тварини рівні більш, ніж інші»

 


      Серкіс задумався про екранізацію в 2012 році. Він планував випустити «Колгосп тварин» в форматі серіалу. «Ми дуже раді, що в підсумку зможемо попрацювати над твором Джорджа Оруелла з Netflix. Крім того, я знову працюватиму з моїм другом Меттом Рівзом, який відомий своєю чуйністю, чесністю і талантом сторітеллера», - заявив Серкіс.

      Так як всі головні герої являють собою тварин, Енді Серкіс знову зможе продемонструвати свої вміння у використанні технології захоплення рухів motion-capture. Серкіс виступить в ролі режисера і продюсера, взявши в помічники Метта Рівза, Рафі Крона, Адама Кассано і Джонатана Кавендіша, з якими він працював над своїми попередніми фільмами - трилогією «Планета мавп» і «Мауглі».

      Найближчим часом продюсери планують знайти сценариста, який адаптує першоджерело під формат повнометражного фільму.

 

Читайте нас на FacebookInstagramTwitter та у Telegram

Дивіться на YouTube.

 


Каталог