Концепт-арт «Гаррі Поттера»: Люди і дракони, які не потрапили до фільму
17.10.2018

     4 листопада виповнюється 17 років з дня прем'єри фільму «Гаррі Поттер і філософський камінь», а вже починаючи з 15 листопада починається прокат другого фільму франшизи «Фантастичні звірі», дія якої розвивається в світі, вигаданому Джоан Роулінг.

      Сайт Entertainment Weekly отримав кілька цікавих концепт-артов до ранніх фільмів.

      Полтергейст школи Хогвартс Півз по книзі схожий на блазня: носить яскравий одяг, капелюх з бубонцями, помаранчеву краватку-метелика. Він маленького зросту, але, на відміну від привидів, не прозорий і не безтілесний. У фільмі Півз був би ось таким смішним чоловічком. Кріс Коламбус, який знімав «Філософський камінь», досі засмучений, що не вдалося включити його в фільм, незважаючи на те, що зняв зіткнення Гаррі і його друзів з Півзом. «У порівнянні з таким складним персонажем як Доббі, Півз здається трохи одновимірним, та й комедія у згенерованих на комп'ютері персонажів виходить не дуже», - говорить Коламбус. У фільмі Півза озвучував британський актор Рік Майял, який, на жаль, помер в 2014 році.

      

      У фільмі «Гаррі Поттер і Кубок вогню» з'являються дракони. Творці фільму намучилися з ними, але в підсумку в картині деякі види розглянути складно. Зате тепер їх добре видно. Головним завданням художників було надати драконам максимальної реалістичності.

Валлійский зелений дракон.

 

      Стервоскоп — схожий на дзигу предмет, попереджуючий чарівників про небезпеку. Він з'являється в книзі «Гаррі Поттер і в'язень Азкабану», але з фільму його вирізали. Прилад отримував Гаррі в Великій залі Хогвартсу, паралельно дізнаючись про село Хогсмід. Шкода, дизайнери дуже старалися, розробляючи пристрій.

 

      В одному з флешбеків роману «Гаррі Поттер і Таємна кімната» Том Редл стикався з Гегрідом (ще дуже молодим). Але в кіноверсії Хагріда залишили в тіні. «У ті часи ми не могли накласти обличчя молодого Роббі Колтрейна на іншого актора, - говорить Кріс Коламбус. - Технології ще не дозволяли». У підсумку в сцені знімався дублер Колтрейна, обличчя якого так і не видно. Коламбус про це теж шкодує: «Зараз ми б зробили як з Куртом Расселом в «Вартових Галактики 2». Але залишився начерк, так що можна подивитися, як виглядав би юний Гегрід в фільмі.

Читайте нас на FacebookInstagramTwitterTelegram

Дивіться на YouTube.


Каталог