«Дюна» Дені Вільнева вийде в двох частинах
27.04.2019

     Глава студії Legendary Джошуа Грод підтвердив в інтерв'ю, що нова екранізація «Дюни» Френка Герберта буде розбита на кілька частин. Спершу Дені Вільнев зніме перший фільм, який розповість передісторію світу і підготує майданчик, після чого займеться продовженням.

      «Такий план, - каже Гроуд. - Є передісторія, на яку в книгах були лише натяки. Ми її розширили. Плюс коли читаєш книгу, там є цілком логічне місце, де можна зупинитися, поки роман не закінчився ».

      Про бажання розділити екранізацію на дві частини раніше говорив і сам Вільнев. Режисер вважає, що неможливо запхати всю книгу в один повнометражний фільм, а значить, не треба і намагатися.

      Передбачається, що два фільми вийдуть з перервою. Ймовірно, студія хоче підстрахуватися і почати повноцінну роботу над продовженням тільки після того, як стане зрозуміло, як перша частина показала себе в прокаті.

      Головну роль - Пола Атрейдеса, месію народу планети Арракис - у фільмі виконає Тімоті Шаламе. Оскар Айзек зіграє його батька, Лето Атрейдеса, а Ребекка Фергюсон з'явиться на екрані в образі леді Джесіки, матері Пола. У картині також знімаються Стеллан Скарсгард, Дейв Батіста, Джейсон Момоа, Джош Бролін, Зендая, Хав'єр Бардем і Шарлотта Ремплінг.

      «Дюна» розповідає про майбутнє, де людство розселилося по далеких планет, а за владу над населеним простором постійно борються різні могутні сім'ї. У центрі протистояння виявляється пустельна планета Арракис. Там мешкають гігантські піщані хробаки, а в печерах зачаїлися блукачі, але її головна цінність - спайс, найважливіша речовина у Всесвіті. Той, хто контролює Арракис, контролює спайс, а той, хто контролює спайс, контролює Всесвіт.

Читайте нас на FacebookInstagramTwitterTelegram

Смотрите на YouTube.


Каталог