Програмувати - це круто!
12.01.2019

 

 

     “Пригоди у Країні програмування” – це незвичний та цікавий спосіб пізнання комп’ютерів, програмування та технологій. В основі пояснення складних концептів програмування - захоплива дитяча історія про пригоди вигадливої діфвчинки Рубі та її друзів. Програмування ще ніколи не було таким захопливим і цікавим!

     А головне, що ця книжка дарує дітям величезне задоволення, відкриває світ суперових фантастичних героїв, у кого можна почерпнути багато доброго і корисного

    Історія “Hello Ruby” почалась із ідеї однієї книжки, опублікованої на платформі Kickstarter. Вона зібрала необхідні 10 000 доларів всього за три години і 380 000 доларів за період крауд-фаундингу, побивши всі можливі рекорди дитячих книжок. Цю книжку вже перекладено більш ніж 20-ма мовами світу.

   

 

    “Пригоди у Країні програмування” складається з двох частин: розповіді про пригоди дівчинки Рубі та Книги Завдань. Кожен розділ – це не просто цікава історія, а й урок розвитку продуктивного мислення. Кожен урок Книги Завдань містить “Панель інструментів” – додаткову інформацію для дорослого і перелік програмних концепцій, на яких базується урок. Пояснення всіх термінів можна знайти у Глосарії.

      

      Навчися:

  • Розкладати великі проблеми на малі частини!
  • Розвивати уяву і креативність!
  • Складати покрокові плани!
  • Продуктивно мислити!

 

 

  Розв’язуючи завдання, ти навчишся розкладати великі й складні проблеми на малі та прості, знаходити патерни (повторювані програмні елементи), створювати покрокові плани і креативно мислити у пошуку рішення.

 Доповнення до завдань із книжки та інші цікаві ігри для дітей є на сайті http://www.helloruby.com/ua.

 

 

Купити книгу ОСЬ ТУТ

 

Читайте також ТОП-20 дитячих книг 2018 року від Книгарні "ТУТ"

 

Приєднуйтесь :)

Інстаграм Фейсбук  / Телеграм  Твіттер 

YouTube


Каталог