Товарів не знайдено

Керстін Гір — німецька письменниця, працює найчастіше в жанрі сучасної жіночої літератури. Видавалася також під псевдонімами: Софі Берарді (фр. Sophie Berard) і Джулі Бренд (Jule Brand). Її популярна молодіжна книга «Таймлесс. Рубінова книга» — перша в трилогії книг про подорожі в часі, перекладена на англійську Антоніею Белл.

Керстін Гір народилася у Бергіш-Гладбаху, Німеччина. Вивчала німецьку і англійську літературу і музикознавство, потім перевелася на факультет бізнесу та психології спілкування — закінчила з дипломом педагога. Час від часу вона залишалася без роботи і в 1995 році почала писати жіночі романи. І відразу домоглася успіху: роман «Männer und andere Katastrophen» («Чоловіки і інші катастрофи») був екранізований з Хайке Макач у головній ролі. Потім Керстін перейшла до більш «просунутого» жанру — жіночої іронічної прозі. У 2005 році її роман «Ein unmoralisches Sonderangebot» («Непристойна пропозиція») удостоївся літературної премії DeLiA як найкращий німецький любовний роман.

Сьогодні Керстін проживає разом з чоловіком, сином, двома чарівними кішками, трьома ручними курками і золотими рибками, кількість яких важко піддається обліку, в селі недалеко від Бергіш-Гладбаха. На її рахунку сім національних і європейських бестселерів і 2 екранізації.

Каталог