Ґжеґож Касдепке широко відомий в Польщі і за її межами. Велика частина його творів стала бестселерами, а сам автор удостоївся ряду престижних літературних премій. Критики і читачі цінують його за неповторний авторський стиль і вміння говорити про складні речі гранично простою мовою.

У повсякденному житті автор, за його власним визнанням, людина дуже ледача і найбільше за все на світі любить віддаватися блаженному нічогонеробленню. Але незважаючи на це, він регулярно випускає нові твори для дітей та дорослих, бере участь в літературних конкурсах і з задоволенням відвідує профільні фестивалі. Крім літератури і ліні, він дуже любить хорошу музику і гострі жарти - обидва хобі знайшли відображення в його творах.

Олімпійські боги очима польського автора: всі книги Ґжеґожа Касдепке

Одна з найвідоміших книг Ґжеґожа Касдепке називається «Міфи для дітей» і є, по суті, авторським переказом міфів Стародавньої Греції, викладеними максимально зрозумілою для маленьких читачів мовою. У цих історіях автор згладжує гострі кути міфології і наповнює суворі оповіді фірмовими жартами і образливими словами, які так радують маленьких читачів. При цьому основний сюжет і діючі персонажі залишаються недоторканими, тому книга несе в собі не тільки розважальну, але й освітню функцію. Завдяки твору дитина зможе познайомитися з легендами античного світу і зробити це дуже весело.

Інша відома книга Ґжеґожа Касдепке називається «Велика книга почуттів» і орієнтована не тільки на юного, але вже і на дорослого читача. У ній письменник розповідає про такі серйозні почуття, як смуток, сором, ревнощі, любов, ненависть. Розповіді не позбавлені фірмового авторського гумору, а в кінці кожної історії письменник дає практичні поради дітям і дорослим.

Відгуки про книги Ґжеґожа Касдепке в рецензіях в профільних ЗМІ та на літературних сайтах переважно позитивні. Читачі із задоволенням відзначають дотепність письменника, цікаві сюжети, а також добре прописаних персонажів, що запам'ятовуються.

Купити книги цього чудового польського автора ви можете в нашому інтернет-магазині.

 
Каталог